APEL Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

Dnia 13 listopada w naszej szkole odbył się uroczysty apel poświęcony 101. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji uczniowie kl. I - VII oraz chóru "Kantata" przygotowali inscenizację, podczas której przypomnieli dzieje narodu polskiego w okresie zaborów, wypełnione walką o wolność. Przekazywane treści były przeplatane pieśniami patriotycznymi oraz recytacjami, co dostarczyło widzom wielu emocji.

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Dzień Edukacji Narodowej już za nami, ale to nie znaczy, że uczniowie zapomnieli o trudach i wysiłku, jaki nauczyciel wkłada w swoją pracę. Na pewno będą o tym pamiętali uczniowie, którzy 18 października zaprezentowali przygotowany z tej okazji krótki program artystyczny. Nie zabrakło w nim humoru i spojrzenia na codzienną pracę w szkole z innej perspektywy.

My, nauczyciele, jesteśmy bardzo wdzięczni grupie teatralnej "Cztery Żywioły" i chórowi "Kantata", którzy przyczynili się do uświetnienia tej uroczystości.