WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

22 października 2019 roku uczniowie naszej szkoły przystąpili do Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego.

Najlepszy wynik na etapie szkolnym uzyskali: Amelia Zielińska (kl. 6A), Martyna Musiałowska (kl. 6A), Natalia Kaszuba (kl. 8A), Filip Góralczyk (kl. 8A) oraz Paweł Nowicki (kl. 7B). Niewiele zabrakło, by awansować do kolejnego etapu konkursu.

Drodzy Uczniowie, zachęcamy do dalszej pracy i udziału w konkursach. Trzymamy za Was mocno kciuki w przyszłym roku. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Warsztaty w Anglii 2019

18 maja uczniowie SP2 pod opieką pani Agnieszki Nowickiej razem z uczniami z SP1 z Trzemeszna i SP z Poznania Szczepankowa uczestniczyli w warsztatach językowych w Anglii. Przez 7 dni mieli okazję szlifować język poprzez ćwiczenia, mieszkanie u lokalnych rodzin oraz uczestnictwo w wycieczkach z przewodnikiem.