KONKURS KANGUR 2019/2020

Tegoroczny konkurs matematyczny Kangur zostanie przeprowadzony online na platformie Dzwonek.pl

Próbny:
26.05 godz. 14:30 klasa 3 i 4 kategoria Maluch
25.05 godz. 17:15 klasa 5 i 6 kategoria Beniamin
25.05 godz. 14:15 klasa 7 i 8 kategoria Kadet

Konkurs Kangur:
04.06 godz. 17:00 Maluch klasa 3 i 4
03.06 godz. 17:15 Beniamin klasa 5 i 6
02.06 godz. 16:45 Kadet klasa 7 i 8

DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA - ROZDANIE NAGRÓD

8 października nastąpiło rozdanie nagród dla uczestników Konkursu Tabliczki Mnożenia.

Najlepszy okazał się Adrian Ziemba, drugie miejsce wywalczyła Antonia Burda, a trzecie miejsce zajęła Maja Kapela. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz słodkie nagrody i oryginalne gadżety.

Organizatorzy jeszcze raz dziękują za wspólną zabawę tabliczką mnożenia, a wszystkich uczniów zapraszają do kolejnego konkursu z tabliczką mnożenia już za rok  :).

DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

Wiadomo, że znajomość tabliczki mnożenia jest niezbędna do szybkiego wykonywania obliczeń, a jednocześnie niezbędna w życiu, a z pewnością na lekcjach matematyki. Nasza szkoła włączyła się w obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia, które w tym roku, miały miejsce 4 października.

DZIEŃ LICZBY PI

Dnia 14 marca obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Liczby PI. Uczniowie wszystkich klas czynnie włączyli się w  nadanie szkole matematycznego wystroju, przygotowując plakaty o liczbie PI i wyszukując wyrazy zawierające PI. Wszyscy uczniowie swój strój przyozdobili zrobionymi przez siebie okolicznościowymi kotylionami. 14 marca od samego rana po szkole unosił się zapach ciast i babeczek serwowanych w kawiarence u PI.