KONKURS PLASTYCZNY Z OKAZJI MIĘDZYNARODOWEGO DNIA KOTA

Dnia 14 lutego podczas zajęć kółka przyrodniczego, odbył się konkurs plastyczny z okazji Międzynarodowego Dnia Kota, który obchodzony jest 17 lutego. W konkursie udział wzięło 12 uczestników-uczniów z klasy IVa i IVb , których zadaniem było narysować portret kota dowolną techniką plastyczną. Dzieci wykonały przepiękne prace, dlatego komisja konkursowa w składzie: Piotr Kubiak, Renata Gezella-Figaj postanowiła przyznać 2 pierwsze miejsca, 2 drugie miejsca i 2 trzecie miejsca oraz wyróżnić 6 pozostałych prac.

LEŚNA STOŁÓWKA ZAOPATRZONA

Akcja „Dokarmiania zwierząt zimą” zakończona. W czwartek 14 lutego b.r. zbierana przez uczniów karma dla zwierząt została przekazana do Leśnictwa Smolary. Zebraliśmy w sumie ponad 200 kg, w tym: suche pieczywo, ok. 60 kg ziemniaków, 20 kg buraczków czerwonych, 20 kg marchwi, kilka kilogramów orzechów, kapusta, ziarno zbóż (kaszę, ryż, kukurydzę, słonecznik, płatki owsiane i kukurydziane i inne smakołyki.