POMAGAMY

p

W poniedziałek 28 października Samorząd Uczniowski zorganizował kawiarenkę, z której cały dochód przekazano na potrzeby rodziny, poszkodowanej w niedawnym pożarze, który miał miejsce w Trzemesznie. Rozprowadzaliśmy babeczki, ciasto oraz tosty. Zainteresowanie było tak wielkie, że już po trzech przerwach sprzedaliśmy wszystko i zebraliśmy 421 złotych i 71 groszy. W środę, cała kwota trafiła do poszkodowanych.

AKCJA "SZKOŁA PAMIĘTA"

szp

W czwartkowy poranek 31 października Samorząd Uczniowski zapalił znicze na niemal 30 grobach osób, związanych z naszą szkołą oraz na pomnikach pamięci narodowej. Tym razem, nasze coroczne działania zostały powiązane z ministerialną akcją "Szkoła pamięta". Dziękujemy wszystkim klasom za dostarczenie zniczy, które w imieniu całej społeczności szkolnej zapaliliśmy na trzemeszeńskim cmentarzu parafialnym.

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

Zarząd samorządu uczniowskiego w Szkole Podstawowej Nr 2 w Trzemesznie w roku szkolnym 2019/2020

Przewodnicząca Wiktoria Nowicka
Zastępca Przewodniczącej Aleksandra Olejniczak