KONKURS REJONOWY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO 2019

kj

Dnia 28 maja 2019 roku odbyła się VII edycja konkursu Rejonowego z Języka Angielskiego dla Szkół Podstawowych - Macmillan Primary School Tournament VII. Konkurs polegał na wyłonieniu trzech zwycięzców, którzy zdobyli największą liczbę punktów w teście ,w dwóch kategoriach: klay IV- V oraz klasy VI- VII.

kj

Klasyfikacja zwycięzców w kategorii IV- V:

1. Zielińska Amelia (SP nr 2 w Trzemesznie)

2. Szeczycka Julia  (SP w Orchowie )

3. Tabaka Julian (SP W Niechanowie)

Klasyfikacja w kategorii VI- VII:

1. Borowicz Igor (SP W Żydowie)

2. Liszkowski Wojciech (SP nr 1 w  Trzemesznie)

3. Chabasińska Tamara  (SP w Czerniejewie)

Do konkursu zgłosiły się: Szkoła Podstawowa nr 1 w Trzemesznie, Szkoła Podstawowa w Czerniejewie, Mogilnie, Żydowie, Kruchowie, Niechanowie, Orchowie oraz Szkoła Podstawowa nr 2 w Trzemesznie.

Nagrody i upominki dla każdego uczestnika zostały ufundowane przez Urząd Miasta w Trzemesznie, Radę Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 2 w Trzemesznie oraz  Wydawnictwo Macmillan. Składamy serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji konkursu.

Zapraszamy do galerii.

Autor: Agnieszka Nowicka