Warsztaty w Anglii 2019

wa

18 maja uczniowie SP2 pod opieką pani Agnieszki Nowickiej razem z uczniami z SP1 z Trzemeszna i SP z Poznania Szczepankowa uczestniczyli w warsztatach językowych w Anglii. Przez 7 dni mieli okazję szlifować język poprzez ćwiczenia, mieszkanie u lokalnych rodzin oraz uczestnictwo w wycieczkach z przewodnikiem.

wa

Odwiedzili fantastyczne miejsca na terenie całej Anglii takie jak Londyn, Leeds, Dover czy Cambridge. Wszyscy uczestnicy po ukończeniu warsztatów przyznali, że ich umiejętności znacznie się podniosły, a przy okazji bardzo dobrze się bawili. Uczniowie po zakończonych warsztatach otrzymali certyfikat uczestnictwa oraz nagrody za aktywny udział. Wielu z nich zadeklarowało już swój udział w warsztatach za rok.

Zapraszamy do galerii.

Autor: Agnieszka Nowicka