BIEGALI NA PRZEŁAJ

""

25 września na terenie Stadniny Ogierów Skarbu Państwa przy ul. Kłeckoskiej w Gnieźnie odbyły się Mistrzostwa Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Biegowe zawody przeprowadzono osobno dla rocznika 2007 i młodszych oraz roczników 2005 – 2006 w kategorii dziewcząt i chłopców.
Do rywalizacji w Igrzyskach Dzieci przystąpiło 13 zespołów dziewcząt oraz 15 drużyn chłopców. Uczennicom trzemeszeńskiej „Dwójki” przypadło w udziale jedenaste miejsce a nasi uczniowie wywalczyli wysoką, piątą lokatę. W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej pobiegło 5 reprezentacji dziewcząt i 8 ekip chłopców, w tym przedstawiciele naszej szkoły. Zarówno żeńska, jak i męska sztafeta zajęła trzecie miejsce.

Reprezentacja SP 2 Trzemeszno wystąpiła w następującym składzie:
ROCZNIK 2007 I MŁODSI – Nadia Papierska, Dominika Płachcińska, Maja Osowiec, Tatiana Jagodzińska, Klaudia Dobrowolska, Julia Liberkowska, Agata Bartkowiak i Martyna Musiałowska oraz Krzysztof Schillak, Brayan Szelągowski, Oskar Sieczkowski, Dominik Walczak, Mateusz Knych, Klaudiusz Jakubiak, Wiktor Robak i Patryk Witek.

ROCZNIK 2005 – 2006 –  Aleksandra Olejniczak, Wiktoria Rożek, Zofia Libner, Aleksandra Rumianowska, Sandra Szarowska, Wiktoria Nowicka, Sandra Walczak, Weronika Wojtaszak i Natalia Filipiak oraz Kacper Pawłowski, Jakub Walkowiak, Kacper Walkowiak, Kacper Paternoga, Kacper Różewicz, Jakub Ogara, Jakub Koperski, Alan Albinowski i Kacper Żak.

Opiekę nad zawodnikami sprawowały panie – Marzena Stankowska i Agnieszka Słowińska – Kaszyńska.