ANDRZEJKI

andrzejki

Piątek w naszej szkole przebiegał pod hasłem wróżb i zabaw andrzejkowych. Już od samego rana uczniowie klasy IIa zamienili swoją salę w miejsce czarów i magii. Wróżki i wróżbici zaprosili dzieci z pozostałych klas na wspólne odkrywanie przyszłości. Każdy uczestnik andrzejkowych szaleństw z niecierpliwością przekłuwał papierowe serce, aby odczytać imię swojej sympatii, losował magiczne bileciki z nazwami zawodów przyszłości, szukał swojej szczęśliwej liczby, poznawał znaczenie swojego ulubionego koloru. Katalog wróżb był obszerny i bogaty, a każdy pragnął wywróżyć sobie coś wyjątkowego.
W tym dniu były sprzedawane babeczki upieczone przez rodziców. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na zakup protezy dla ucznia naszej szkoły.